niedziela, 2 czerwca 2013

Rollator MAGIC 9217 S w ofercie polskiej firmy PROMETAL Syców


Polskie przedsiębiorstwo, Prometal, mieszczące się w Sycowie, przez wiele lat projektuje oraz produkuje rozwiązania dla osób niepełnosprawnych, w tym Rollatory wspomagające chodzenie, rehabilitację oraz stabilizujące postawę w ruchu. Model MAGIC 9217 S, przeznaczony w szczególności dla osób starszych, wymagających podparcia podczas nauki chodzenia, lub codziennej aktywności. Posiada 4 koła, wyposażone w hamulec sterowany ręcznie, podpórkę do odpoczynku z oparciem na plecy, jest lekki, wygodny i bardzo praktyczny. Zapraszam na stronę internetową producenta.

4 komentarze:

 1. Bardzo podobny był dostępny na stronie https://pomocedlaseniora.pl i skorzystałem z tej oferty. Mojej babci bardzo ułatwia to codzienne życie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nasza babcia używa na co dzień różnych sprzętów przeznaczonych dla seniorów. Ostatnio zdecydowaliśmy się też na zatrudnienie dla niej opiekunki. Odpowiednią osobę znaleźliśmy przez portal https://www.carework.pl/praca/opieka-niemcy/ gdzie złożyliśmy naszą ofertę. Kandydat na opiekuna powinien przede wszystkim odznaczać się cierpliwością i ciepłym podejściem do drugiej osoby.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przy problemach z poruszaniem się bardzo pomocne są również tradycyjne laski. Wiele ciekawych modeli można kupić np. w sklepie https://www.artdeco.sklep.pl/k262,laski-ortopedyczne-inwalidzkie.html.

  OdpowiedzUsuń
 4. Od niedawna dzięki stronie https://superwnuk.pl/ pracuję jako opiekunka osób starszych i wiem jak potrzebny jest im tego typu sprzęt. Dobrej klasy balkonik potrafi trochę kosztować, ale stanowi nieocenione wsparcie dla takiej osoby. Podobnie jest z chodzikami. Dzięki nim osoby starsze mogą się dużo lepiej poruszać.

  OdpowiedzUsuń